| MARKA / MODEL | Rodex / RDX50200 |
|---|---|
| MENŞEİ | İtalya (Made in Italy) |
| GİRİŞ VOLTAJI | 230 Volt |
| MAKSİMUM AKIM | 200 A |
| AMPER ARALIĞI | 20 - 200 A (Tahmini) |
| ELEKTROT ÇAPI | Ø 1.6 - 5.0 MM |
| BOŞTA ÇALIŞMA VOLTAJI | 70 V |